Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
Rescate Hotelleri Zincirleşme Yolunda İlerliyor

Haber Kaynağı: Turizmde Son Nokta

Rescate Boutıque Hotel Ankara da “Avustralya Yüzme Antrenörleri ve Öğretmenleri Birliği” sertifikalı uzman tarafından bebek ve çocuklar İçin Su Güvenliği Eğitimi de veriliyor

 

RESCATE HOTELLERİ ZİNCİRLEŞME YOLUNDA İLERLİYOR
 
ANKARA’DA VAN KAHVALTISI KEYFİ RESCATE BOUTIQUE HOTELDE YAŞANIYOR

Bilenler bilir Van kahvaltısı meşhurdur. İpekyolu’nun geçiş güzergâhında bulunan Van İli’nin kervanlara ev sahipliği yapması beraberinde kahvaltı geleneğinin doğuşuna da vesile olmuş.

Rescate Boutique Hotel Ankara Van Kahvaltısı 

Ankara Çankaya da bulunan Rescate Boutıque hotel Ankaralılara Van kahvaltısı keyfini şık bir ortamda sağlıyor. Hafta sonu  keyfini ister brunch ister Van kahvaltısı keyfi ile geçirmek isteyenler için Rescate  boutique hotel vazgeçilmez bir mekan. Tüm malzemelerin Van’dan özel olarak getirilen  yiyeceklerin özelliği tamamen doğal ürünlerden oluşması.

Rescate Boutique Hotel Ankara Van Kahvaltısı 

Oldukça doyurucu Van kahvaltısın da çörek ve ekmek çeşitleri, otlu peynir, süt, tereyağı, murtuğa, kavut, cacık, Van otlu peyniri ile yapılmış yumurta, sucuklu yumurta, menemen, kaymak, bal, (Van’a özgü kara kovan balı) ve anne reçeli bulunmakta.

Rescate Boutique Hotel Ankara
 
Rescate Boutıque hotel 2007 yılından bu yana Ankara-Çankaya da hizmet vermekte.
 

Rescate Boutique Hotel Ankara

Toplam 25 odası bulunan otel de tüm odalar geniş ve ferah. Spa’sından ücretsiz olarak faydalanılan otel misafirlerine VIP hizmeti sağlıyor.

Rescate Boutıque Otel Ankara Kral Dairesi 

Rescate Boutıque Otel Ankara’da, yeni başlayan uygulama ile  “Avustralya Yüzme Antrenörleri ve Öğretmenleri Birliği”  sertifikalı uzman tarafından bebek ve çocuklar İçin Su Güvenliği Eğitimi  de veriliyor.

 

Rescate Boutiue Otel Genel Müdürü Tolga Akgün otellerinde verilen bu eğitimle; bebeklere suda batmama, suda nefes kontrollerini sağlayabilme ve suya batma anında kendini tekrar yenileyebilme gibi becerilerin kazanabilindiğini, eğitimin  anne

  

baba, çocuklar ve profesyonel antrenör eşliğinde yapıldığını, programın bebekler ve ebeveynler arasındaki özel bağları güçlendirdiğini, bebeklerin özgüvenlerini erkenden oluşmalarına vesile olduğunu ve tüm ailelere tavsiye ettiğini belirtti.

 

Rescate Hotel Asia 

Akay Group bünyesinde yer alan Rescate Hotelleri, Ankara, İstanbul ve Van’da  hizmet veriyor. Temmuz 2013 tarihinde Van’da  açılan Rescate Hotels Van mimari olarak oldukça şık ve kaliteli. İspanyolca “Kurtuluş” anlamına gelen Rescate markası, Yönetim Kurulu Başkanı Kurtuluş Akay’ın isminden esinlenerek doğmuş.

 

Rescate Hotel Asia 

İstanbul Anadolu yakası, yeni finans merkezinde konumlanan Rescate Hotel Asia; iş ve gezi amaçlı gelen konuklarını, beş yıldız konforuyla ağırlıyor.

 

Rescate Hotel Asia 

17.000 m2 alana ve geniş orman manzarasına sahip, son teknoloji ekipmanları ile donatılmış toplantı salonları, farklı konseptlere sahip restoran ve barları, modern şekilde dizayn edilmiş odaları, sağlık kulübü ve profesyonel ekibi ile  otel, Havalimanları'na ve büyük alışveriş merkezlerine  yakın mesafede yer alıyor.

 

Rescate Van Hotel 

Urartu Uygarlığının tüm hazinelerine ev sahipliği yapmış, tarihi, coğrafyası ve kültürü ile bir masal şehri olan Van, beş yıldızlı Rescate  Van Hotel, 10.000 metrekare alana ve göl manzarasına sahip olup, havaalanına 2, şehir merkezine ise 10 km uzaklıkta.

 

 Rescate Van Hotel 

Konferans, toplantı, düğün gibi organizasyonlarınız için özel olarak tasarlanmış balo-konferans ve toplantı salonları, açık ve kapalı alanlarda olmak üzere farklı konseptlere sahip Restaurant ve Barları, şık odaları, SPA sı, Van gölünde masmavi tur için teknesi, limuzini ve üstün hizmet kalitesi ile Rescate Hotel Van bambaşka bir ayrıcalıkla hizmet sağlıyor.

 

 Rescate Van Hotel

 

 

 


 
 
 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.