Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
Gökhan Tepe, Muhteşem Konsere Gün Sayıyor!

Haber Kaynağı: ucankus.com
 
11/07/2013 02:21

Yorumcu ve besteci Gökhan Tepe, “AŞKIN YEDİ RENGİ’ ismini verdiği projesi ile RESCATE HOTELS sponsorluğunda ve Enerji Sanat organizasyonu ile 27 Temmuz Cumartesi gecesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. 

16 yıllık müzik kariyerinde 7 albüme ve sevilen birçok şarkıya imza atan sanatçı konserinde, 7 albümünde yer alan hit şarkılarının yanı sıra bestelerini yaptığı ve sanatçı arkadaşlarının seslendirdiği Türkan ve Beyaz gibi şarkılara ve eğitimini aldığı Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği’nden sevilen eserlere yer verecek.

Sanatçıya, ünlü şef Orhan Şallıel’in yönetiminde İstanbul Symphonic Project ve kendi orkestrasından oluşan 40 kişilik dev bir kadro eşlik edecek. Ortaokul yıllarından başlayan ve yüksek lisans yaptığı Türk Müziği eğitiminin çatısı altında bu projeye imza atacak olan sanatçıya sahnede sürpriz isimler de eşlik edecek.

Bu yıl, bestesini yaptığı “Türkan” şarkısı ile “En iyi şarkı” ve “Kendim Gibi” isimli akustik albümü ile “En iyi erkek sanatçı” ödüllerini alan Gökhan Tepe, 27 Temmuz 2013 gecesi her yaştan İstanbullu müzik severlere unutulmaz bir müzik şöleni yaşatacak.

 


 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.