Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
Personeller Oturdu Müdürler Servis Yaptı

Haber Kaynağı: nethabercilik.com

 
Van'ın ilk ve tek beş yıldızlı otelinde personeller için düzenlenen gecede müdür makamında bulunanlar servis yaparken, çalışanlar ise aileleriyle birlikte halay çekerek eğlendi.

17 Ekim 2011 / 12:02

Van'ın ilk ve tek beş yıldızlı otelinde personeller için düzenlenen gecede müdür makamında bulunanlar servis yaparken, çalışanlar ise aileleriyle birlikte halay çekerek eğlendi.

Edremit ilçesinde Van Gölü sahilinde bulunan Van'ın beş yıldızlı oteli olan Rescate Otel'de düzenlenen gecede, personeller ve aileleri ağırlandı. 100 kişinin istihdam edildiği oteldeki personellerin aileleri otelin Genel Müdürü İrem Tinni Angün ve diğer birim müdürleri tarafından karşılandı. Aileleri ile birlikte kendileri için ayrılan masalara oturan personellere İrem Tinni Angün başta olmak üzere diğer birim amirleri tarafından servis yapıldı. Yemekten sonra bir konuşma yapan Akay Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Gaye Akay, bugüne kadar hiçbir personellerine karşı mahcup olmadıklarını ve kimsenin hakkını haksız yere alıkoymadıklarını söyledi. Memleketleri Van'a yaptıkları yatırımdan dolayı gurur duyduklarını ifade eden Gaye Akay, “Kendi memleketimizin insanlarına iş vermekten dolayı onur duyuyoruz. Yaklaşık 3,5 ay önce Rescate Otel'ini açtık. Van'ın ilk beş yıldızı otelini açtık. Aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımızda var, ama açılışımız öncesinde bulunan arkadaşlarımızla otel inşaatında, eşyaların taşınması ve temizliği hep beraber yaptık. Bu da bizim kendi içimizde bir sinerji oluşturdu ve sizlerin kendinizi bu aileden hissetmenize sebep olduğunu düşünüyorum. Evet; çok yorulduk, sinirlendik, üzüldük belki, ama işte bugün bakın Rescate Otel sizin sayenizde bir noktaya geldi. Otelimize gelen misafirlerimiz ayrılmadan önce teşekkür ediyorlar. Personelimiz hakkında güzel sözler söylüyorlar, bize sizleri anlatıyorlar. Biz Rescate Otel'lerini beraber marka yapacağız. Buna inanın arkadaşlar. Buna inanın ve her gün yeni bir şevkle yeni bir hevesle gelin. Yeni Rescate Otel'ler açacağız. İlk hedefimiz İstanbul'da açmak ve Rescate Otel'lerinin personeli hep farklı olacak, hep parmakla gösterilen olacak, hep ayrıcalıklı olacaksınız, öyle olmamız gerekiyor” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından Van Oturma Grubu tarafından söylenen şarkılar eşliğinde otel personeli ve aileleri birlikte halay çekerek doyasıya eğlendi. Geç saatlere kadar devam eden gecenin sonunda tüm otel çalışanlarına birer hediye verildi.

 


 
 
 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.