Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
Van'da Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni Yapıldı

Haber Kaynağı: tourismlifeinturkey.com8.11.2010

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, Bu dünyanın kaynaklarını çatışmaya, silahlanmaya, kavga etmeye ayırmak gibi bir lüks yok dedi.

  

VAN'DA VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ YAPILDIKültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, "Bu dünyanın kaynaklarını çatışmaya, silahlanmaya, kavga etmeye ayırmak gibi bir lüks yok" dedi.

 

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) tarafından düzenlenen Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni, Urartu Oteli'nde yapıldı. Bitlis ve Muş valilerinin de katıldığı törenin açılış konuşmasını yapan VATSO Yönetim Kurulu Başkanı

  

Zahir Kandaşoğlu'ndan sonra kürsüye Van Valisi Münir Karaloğlu çıktı. Verginin önemine değinen Vali Karaloğlu, "Sizinle bu güzel kenti paylaştığımız ve sizleri tanıma fırsatı bulduğumuz için ne mutlu bize. Sizlerle birlikte yeni bir ufka doğru yol aldığımızı görüyor, özellikle geleceğin sahipleri çocuklarımız adına sevinç, mutluluk ve haz duyuyorum. Vergi kaçırarak alın terinizi kirletmediğiniz için sizleri tebrik ediyor, hepinize bol kazançlar diliyorum" dedi.

 

Daha sonra kürsüye çıkan Bakan Ertuğrul Günay, toplantıya geç geldiği için herkesten özür diledi. Ülkesini en çok sevenin, ona en çok hizmet eden olduğunu ifade eden Bakan Günay, "Dünyanın barışa ihtiyacı var. Arkadaşlar hepimiz bu dünyanın üzerinde yaşıyoruz. Bilim adamları söylüyorlar ki, dünya var olduğundan bu yana ne kadar insan soyu geçmişse bugün aşağı yukarı onlar kadar insan yaşıyor. Bu dünyanın kaynaklarını çatışmaya, silahlanmaya, kavga etmeye ayırmak gibi bir lüks yok. Bu dünyanın eğitime, sağlığa, yatırıma, gelişmeye, altyapıya, kültüre, sanat, yatırıma gibi bir ihtiyacı var. Bunun için de hem ülkemizin hem dünyamızın her şeyden önce barışa ihtiyacı var" dedi.

Yapılan konuşmanın ardından VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Zahir Kandaşoğlu ve VATSO Meclis Başkanı Ata Atay tarafından Bakan Günay, Vali Münir Karaloğlu ve Van Belediye Başkanı Bekir Kaya'ya TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy'a birer plaket verildi.

Bakan Günay, daha sonra vergi rekortmenlerine plaketlerini verdi. Diğer rekortmenlere de sırayla protokol üyeleri tarafından plaketlerinin verilmesinin ardından Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü'nden gelen sanatçılar tarafından mini bir konser verildi...

LİSTE HALİNDE REKORTMENLER

REKORTMEN ( gelir vergisi 2009)

YASİN FEVZİ ŞENGÜL yerine İSKENDER KOÇ aldı

KURTULUŞ AKAY yerine GAYE AKAY aldı

HALİT TUŞ

SÜLEYMAN POLAT yerine temsilcisi aldı

RAMAZAN FERAT

SERKAN ÖK

RIZA OKTAY

YUSUF KURDOĞLU

ÖMER KILIÇ

MURAT ÖZKAYA

MURAT ÖZKAYA

REKORTMEN ( Kurumlar Vergisi 2009)

KALE YOLU SAĞLIK HİZMETLERİ Dr. Yalçın Gürsoy YILDIRIM - Dr. Göksel ENSARİ

VAN GÜVEN TIBBİ HİZMETLER Opr .Dr.NECMİ ÖZDEMİR

Y.T.Y İNŞAAT FATİH YÖRÜK

ŞENGÜLLER TELEKOMİNİKASYON İSKENDER KOÇ

FİDAN İNŞAAT BÜLENT FİDAN

SONER İLETİŞİM EMİN GÜLTEPE - FETULLAH GÜLTEPE

ALTAYLI AKARYAKIT YAVUZ BEY yerine temsilcisi aldı

TÜRKOĞLU MÜHENDİSLİK FIRAT TÜRKOĞLU

ANASULTAN SAĞLIK HİZMETLERİ

SİLAHTAROĞLU İNŞAAT KAMİL SİLAHTAROĞLU

Seher Müşfide Aybek

Genel Yayın Yönetmeni

 


 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.