Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
VATSO Heyeti Beş Yıldızlı Oteli Gezdi

Haber Kaynağı: Haber 3

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, beraberindekilerle birlikte önümüzdeki hafta resmi açılışı yapılacak olan beş yıldızlı oteli gezdiler.

26.06.2011 10:45

Van Ticaret ve Sanayi Odası (VATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, beraberindekilerle birlikte önümüzdeki hafta resmi açılışı yapılacak olan beş yıldızlı oteli gezdiler.

Beraberindeki Meclis Başkanı Ata Altay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Fidan, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karaduman ve Meclis Üyesi Diyadin Altındal ile birlikte Rescate Hotel’e gelen Başkan Nadiroğlu, otel sahibi Kurtuluş Akay’in il dışında olması nedeniyle oğlu Umut Akay ve kızı Gaye Akay tarafından karşılandı. Oteli gezen VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, böylesi güzel bir tesisi Van'a kazandırdıkları için Kurtuluş Akay ve çocuklarına teşekkür ederek, "İlimizde kazanmış büyük bir iş adamı olan Kurtuluş Akay'ın ilimiz turizmine kazandırdığı bu güzel oteli çok önemsiyoruz. Böylesi büyük yatırımlar ilimizin kalkınmasında çok önemli olacaktır. Ayrıca örnek bir yatırım olmuştur. Sayın Kurtuluş Akay belki de birçok riski alarak bu oteli buraya getirmiştir. Ancak, ilimize duyduğu sevgi ve kentine olan bağlılığı bu kadar büyük bir yatırımı buraya gelmesinde çok önemli etken olmuştur. Konforu, kalitesi ile ilimizde eksik olan beş yıldızlı otel eksiğini gidermiş oldular. Van Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman böyle fedakar yatırımcılarımızın yanında olacağımızı ifade etmek istiyorum" dedi.

Rescate Otel sahibi Umut Akay ise, Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu ve heyetinin otellerini ziyaret etmelerini ve kendilerine destek vermelerini çok önemsediklerini belirterek, "Babamın hayali, bu kente çok büyük bir yatırım yapmaktı. İnşallah kurduğumuz bu otelle bu hayalini gerçekleştiriyoruz. Otelimizde Van konukseverliği; modern ve kaliteli bir hizmetle sunulacaktır. Kongre salonlarımız en son teknoloji ile donatılmıştır. İnşallah burada yaşayan ve ilimizi tercih edip gelen konuklarımıza eğitimli, deneyimli personellerimizle en güzel hizmeti vermeyi amaçlıyoruz" dedi.

  • VATSO Heyeti Beş Yıldızlı Oteli Gezdi
  • VATSO Heyeti Beş Yıldızlı Oteli Gezdi

 


 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.