Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
VATSO Yönetimi Rescate Otel Van'ı ziyaret etti

Haber Kaynağı: Prestij Haber Van

13.10.2014 12:35:17

Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, Meclis Başkanı Ata Altay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Fidan, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karaduman ve Meclis Üyesi Diyadin Altındal ile birlikte önümüzdeki hafta açılışı yapılacak olan Rascate Otel Van'ı ziyaret etti.

Yönetim Kurulu Başkanı Kurtuluş Akay il dışında olması nedeniyle oğlu Umut Akay ve Kızı Gaye Akay tarafından karşılanan VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu ve beraberindekiler oteli gezdi. VATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu, öncelikle böylesi güzel bir tesisi Van´a kazandırdıkları için Kurtuluş Akay ve çocuklarına teşekkür ederek, "İlimizde kazanmış büyük bir işadamı olan Kurtuluş Akay´ın ilimiz turizmine kazandırdığı bu güzel oteli çok önemsiyoruz. Böylesi büyük yatırımlar ilimizin kalkınmasında çok önemli olacaktır. Ayrıca örnek bir yatırım olmuştur. Sayın Kurtuluş Akay belki de birçok riski alarak bu oteli buraya getirmiştir. Ancak ilimize duyduğu sevgi ve kentine olan bağlılığı bu kadar büyük bir yatırım buraya gelmesinde çok önemli etken olmuştur. Konforu, kalitesi ile ilimizde eksik olan 5 yıldızlı otel eksiğini gidermiş oldular.  Van Ticaret ve Sanayi Odası olarak her zaman böyle fedakar yatırımcılarımızın yanında olacağımızı ifade etmek istiyorum" dedi.

Rescate Otel sahibi Umut Akay ise Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mirza Nadiroğlu ve heyetinin otellerini ziyaret etmelerini, kendilerine destek vermelerini çok önemsediklerini belirtirek "Babamın hayali bu kente çok büyük bir yatırım yapmaktı. İnşallah kurduğumuz bu otelle bu hayalini gerçekleştiriyoruz. Otelimiz de Van konukseverliği modern, kaliteli bir hizmetle konuklarımıza sunulacaktır. Kongre Salonlarımız en son teknoloji ile donatılmıştır. İnşallah burada yaşayan ve ilimizi tercih edip gelen konuklarımıza eğitimli, deneyimli personellerimizle en güzel hizmeti vermeyi amaçlıyoruz" 

Rescate Hotel Van 10.000 metrekare alana ve göl manzarasına sahip olup, havaalanına 2, şehir merkezine ise 10 km uzaklıkta. 

Konferans, toplantı, düğün gibi organizasyonlarına ev sahipliği yaparken, özel olarak tasarlanmış balo-konferans ve toplantı salonları, açık ve kapalı alanlarda olmak üzere farklı konseptlere sahip Restaurant ve Barları, , SPA sı, Van gölünde masmavi tur için teknesi,  limuzini ve üstün hizmet kalitesi ile Rescate Hotel Van misafirlerini bekliyor.

 

 


 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.