Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
    HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

Rescate Otellerinin markası, işletmesi ve kuruluşu tamamen Akay Gruba aittir. Akay Grup;  içecek dağıtımı ile ticarete başlamış ve günümüze kadar içecek dağıtım ağlarını Van ve Ankara’da genişletmiş, daha sonrasında turizme Ankara’da bir otel açarak adım atmış büyük bir gruptur.
Akay Grup 2007 yılında, Ankara’da, butik otel olarak açtıkları otellerinin ismini de Akay Grup ve Rescate Otelleri Yönetim Kurulu Başkanı olan Kurtuluş Akay’ın isminden esinlenerek bulmuştur. Rescate’ nin İspanyolca anlamı Kurtuluştur.


2007 yılından beri Ankara’da bulunan Rescate Butik Otel ; 5 yıldızlı otel standartlarına sahip olup özellikle VIP profile hitap eden, 25 odalı bir butik oteldir. Bu otelimizde misafirler ayrılmadan önce kendilerini evlerindeymiş gibi hissettiklerini söyleyerek memnuniyetle ayrılırlar.


Rescate Otelleri; zincirleşme yolunda ilerleyen, fiziki yapılarının yanı sıra misafir hizmet kalitesini çok önemseyen, standartları oluşturma, uygulama, denetleme ve sık sık personel eğitimi verme gibi konularda çalışmalar yürüten, misafir memnuniyeti için her daim yenilikleri takip eden otellerdir.

 


 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.