Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
Rescate Otel'den Muhteşem Açılış

Haber Kaynağı: Haberler.com

Van’ın ilk beş yıldızlı oteli olan Rescate Otel bünyesinde oluşturulan ‘Menşure Restoran&Bar’, görkemli bir törenle hizmete açıldı.

22 Eylül 2014 Pazartesi 16:44 

Van'ın ilk beş yıldızlı oteli olan Rescate Otel bünyesinde oluşturulan 'Menşure Restoran&Bar', görkemli bir törenle hizmete açıldı.
 
Edremit ilçesinde bulunan ve Van Gölü'nün eşsiz manzarası karşısında konuklarını ağırlayan Rescate Otel, hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Rescate Otel'in yeni mekanı olan Menşure Restoran&Bar'ın açılışı yapıldı. Davetlilerin yoğun ilgi gösterdiği Menşure Restoran&Bar'ın açılışı renkli görüntülere sahne oldu.
 
Konuk sanatçı olarak Nejat Alp'ın katıldığı açılışa; Arif, Berfin Gürsoy ve DJ Erdoğan da sahne aldı. Konukların doyasıya eğlendiği muhteşem mekanda her Çarşamba fasıl, cuma ve cumartesi günleri ise Arif, Berfin Gürsoy ve DJ Erdoğan sahne alacak. Her ay farklı konuk sanatçının hayranlarıyla buluşacağı Menşure Restoran&Bar'ın açılışına katılan konuklar, yeni hizmetlerinden dolayı Rescate Otel yetkililerine teşekkür etti. Menşure Restoran&Bar'ın nezih bir mekan olduğunu dile getiren konuklar, otel görevlilerinin hizmetini de çok beğendiklerini belirtti.

 


 
 
 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.