Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
Rescate Otel'den Geleneksel Ramazan Şenlikleri

Haber Kaynağı: Haberler.com

Van’ın ilk beş yıldızlı oteli olan Rescate Otel, geleneksel hale getirdiği ‘Ramazan Şenlikleri’ne bu yılda dolu dolu devam ediyor.

16 Haziran 2014 Pazartesi 11:07

Van'ın ilk beş yıldızlı oteli olan Rescate Otel, geleneksel hale getirdiği 'Ramazan Şenlikleri'ne bu yılda dolu dolu devam ediyor.

İHA muhabirine açıklamalarda bulunan Rescate Otel Van Genel Müdürü İrem Tinli Angün, geleneksel hale getirdikleri Ramazan Şenlikleri'nde bu sene de değişik tatlar ve etkinlikler yer aldığını söyledi. İrem Tinli Angün, "Rescate Ramazan menüsünde iftariyelik tabağının yanında günün çorbası olarak misafirlerimize ayran aşı ve ezogelin çorba ikram ediyoruz. Çiğköfte, keledoş ve kır pidesinin yanında mevsim salatası da Ramazan sofralarını süsleyen menümüzde bulunuyor. Seçmeli ana yemeklerimizde ise kuzu tandır içli pilavla, dana rosto patates püresiyle, Adana kebap, Rescate kavurma ve Osmanlı usulü piliç tandır yer alıyor. Cevizli güllaç, tulumba tatlısının yanında Osmanlı şerbeti ve 1 adet meşrubat ile limitsiz çay-kahve ikramında bulunuyoruz. Konuklarımıza göl manzarası ve meltem esintisi eşliğinde geleneksel Ramazan kültürünü yaşatıyoruz. Canlı tasavvuf müziği, birbirinden farklı ve leziz iftar menüleri, Ramazan simgelerinden olan şeker macunu, kağıt helva, pamuk şekeri ve tulumba tatlı arabası, semaver ve nargile keyfi, çocuklar için palyaço gösterisi, yüz boyama ve oyun alanımız da mevcuttur. Mübarek Ramazan ayının coşkusunu Rescate Otel'in geleneksel hale getirdiği Ramazan Şenlikleri'nde yaşamak isteyen herkesi otelimize davet ediyoruz" dedi.

 

 


 
 
 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.