Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
Berfin Gürsoy Engelliler için Rescate Van’da sahne alacak

Haber Kaynağı: modaveyasam.com

Sosyal projelere verdiği desteklerle tanınan genç sanatçı Berfin Gürsoy, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Van’da sahne alacak.

Güzel sesinin yanı sıra sosyal projelere verdiği destekle tanınan Berfin Gürsoy alışılmış olan hassasiyetiyle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde Avrasya Medya Birliği ve Van Rescate Otel’in işbirliğiyle organize edilen konserde sahne alacak.

Van Valisi ve yardımcılarının da katılacağı organizasyon Van Rescate Otel’de yapılacak. Engelli çocuklar ve ailelerinin hoş bir gün geçirmesinin hedeflendiği organizasyonda Arif Semih Taşdemir ve Berfin Gürsoy birbirinden güzel şarkılarıyla harika bir konser verecek.

Van Rescate Otel’in evsahipliği üstlendiği ve 250 kişilik yemekli davetle son bulacak olan programda Genel Müdür İrem TİNLİ ANGÜN “ Organizasyondaki amacımız engelli çocuklar ve ailelerine bir nebze olsun moral verebilmek. Tüm Rescate Otellerinde olduğu gibi Van Rescate Otel de sosyal projelere destek vermektedir. Ücretsiz konser ve yemekli davet olarak planladığımız programa Sayın Van Valisi Aydın Nezih Doğan ve yardımcıları da katılacak. “ diyerek engelli çocuklara yılın bir günü değil hergün önem vermekte olduklarını fakat belirlenen özel günlerde bu önemi onlara moral vererek dile getirmeleri gerektiğinin altını çizerek noktayı koydu. 

 


 
 
 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.