Ana Sayfa
Site Haritası TR | EN
 
Bayan Kursiyerlere Sertifika

Haber Kaynağı: Haberler.com

VAN (İHA) – Van’ın Edremit Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen ‘Aile ve Çocuk Eğitimi’ kursunu tamamlayan bayanlar sertifikalarını alırken, sahneledikleri tiyatro oyunuyla da büyük beğeni topladılar.

13 Şubat 2014 Perşembe 10:05

 

Van (İHA) – Van'ın Edremit Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Aile ve Çocuk Eğitimi' kursunu tamamlayan bayanlar sertifikalarını alırken, sahneledikleri tiyatro oyunuyla da büyük beğeni topladılar.

Van'ın ilk beş yıldızlı oteli olan Rescate Otel'de düzenlenen programa Van Halk Eğitim Merkezi Müdürü Nedim Cacim, Edremit Halk Eğitim Merkezi Müdürü Tahsin Sönmez ve kursiyerler ile vatandaşlar katıldı. Burada bir açıklama yapan Aile ve Çocuk Eğitmeni Zühre Eyaz, 41 bayanın kursa katıldığını ve belge almaya hak kazandığını söyledi. 15 yıldır bu etkinlikleri gönüllü olarak hazırladığını ifade eden Eyaz, "Ben 15 yıldır bu işi severek yapıyorum. Aile ve çocuk eğitimi temelde başlar. Annelerimiz de çocuklarımızın ilk öğretmenleri olduğundan bizim için çok önemlidirler. O yüzden biz istiyoruz ki annelerimiz mutlu olsunlar. Her dönem belge töreni ve tiyatro etkinliğini hazırlıyoruz. İlk defa böyle otel ortamında yaptık. Rescate Oteli'nin sahibi Kurtuluş Akay Beye çok teşekkür ediyoruz, bize ev sahipliği yaptılar. Bayanlarımız da çok mutlu oldular. Tiyatro oyununu kendimiz yazdık ve sahneliyoruz. Bütün ilgililerden ricada bulunuyorum, 15 yıldır biz bunları hazırlıyoruz ama Van içinde oluyor sadece. Başka yerlerden sponsor olursa veya destek gelirse, başka illere de gidebiliriz, yeter ki bize destek veren çıksın" dedi.

Yapılan konuşmanın ardından tiyatro oyununu sahneleyen bayanlara sertifikaları verildi.

 


 
 
 
   
 
Designed by
Rescate Otelleri Bir Akay Grup Kuruluşudur.